Elérhetőségek

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája***

Cím: 9700 Szombathely,
Halastó u. 2.
Recepció: +36-94/510-515
Étterem: +36-94/509-270
Mobil: +36-30/446-5934 (vezetékes vonalhiba esetén)
E-mail: info@hotel-szombathely.hu

további... Nyitvatartás

Szakács állás

A szombathelyi Józsi Bácsi Vendéglője tapasztalt, munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó szakácsot keres hosszútávra. Bérezés külön megegyezés szerint.

Követelmények:

  • Önálló munkavégzés
  • Szakács végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás, igényesség
  • Rugalmasság, kitartás
  • Stressztűrés és terhelhetőség
  • Csapatmunka

Főbb feladatok:

  • A'la cart ételek elkészítése, tálalása
  • A konyha, munkaterület rendben tartása
  • HACCP előírásainak betartása

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Heti 3-4 nap munkavégzés
  • Kivehető szabadságok
  • Stabil cégháttér (Major-Senior Bt.)
  • Jó megítélésű, színvonalas munkahely
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Kiemelt bérezés külön megegyezés szerint, illetve tapasztalat alapján

Jelentkezni a hotelszombathely@gmail.com elérhetőségen lehet.

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája*** - MagyarJózsi Bácsi Vendéglője és Szállodája*** - EnglishJózsi Bácsi Vendéglője és Szállodája*** - Deutsch