Szobafoglalás

Érkezés időpontja:
Távozás időpontja:

Ajánlatainkból

Fedezze fel Vas megyét!

Szilveszter

Visszatérés a kezdőlapraÁLLÁSAJÁNLAT

SZÁLLODAI RECEPCIÓS

Recepciós munkatársat keresünk hosszú távra!

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
  • E-mailek kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • Reggeliztetés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség (akár iskola mellett is)
  • Bejelentett munkahely
  • Fizetés időben
  • Családias légkör

Elvárások:

  • Aktív angol, német nyelvtudás
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Ápolt és igényes megjelenés
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Problémaérzékenység és problémamegoldó képesség

Ha ismer valakit, aki munkát keres (akár iskola mellett is) és Ön szerint alkalmas lehet a recepciós munkakörre akkor kérjük, szóljon neki!

Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen lehet:

E-mailben: hotelszombathely@gmail.com

Személyesen: 9700 Szombathely, (Petőfi-telep) Halastó utca 2.

Bővebb információ:
Takács Gitta
06-70/311-7277

Hírlevél Asztalfoglalás Étlap & Itallap